4 راز افراد چند زبانه در یادگیری زبان انگلیسی

شاید این سوال برای زبان آموزان شما پیش آمده باشد که چرا افراد چند زبانه عاشق یادگیری چند زبان هستند و معمولا اولین زبانی که برای فراگیری انتخاب می کنند زبان انگلیسی است.در این مقاله از وب سایت تدریس زبان به 4 راز افراد چند زبانه در یادگیری زبان انگلیسی خواهیم پرداخت

 

چرا همه افراد چند زبانه  یادگیری زبان انگلیسی اولویت آنهاست،

    1.انگلیسی ابزاری برای موفقیت و پیشرفت

  1. یافتن دوستان و ملاقات افراد بیشتر
  2. دسترسی به اطلاعات به روز
  3. شهروند جهانی شدن

 

  1. انگلیسی ابزاری برای موفقیت و پیشرفت

افراد چند زبانه بر این باورند:

در دنیای امروز که با پیشرفت تکنولوژی، جهان کوچک و کوچکتر می‌شود. و نظریه دهکده جهانی ملموس تر به نظر می‌رسد. تسلط بر زبان بین المللی، روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چرا که همه مکاتبات و مکالمات به سمت یکسان سازی (بین المللی) پیش خواهد رفت. پس مسلما یافتن شغل بهتر و درآمد بیشتر نصیب کسی خواهد شد که به زبان تسلط بیشتری داشته باشد. که بتواند از سبد فرصت‌های جهانی میوه‌های بهتری را بردارد.

پیشنهاد می شود مقاله روبرو را نیز مطالعه کنید :5 روش تضمینی برای بالا بردن دامنه لغات

 

  1. یافتن دوستان و ملاقات با افراد بیشتر

افراد چند زبانه عاشق ارتباط گیری با افراد بیشتر هستند.

امروزه با وجود برنامه‌های متنوع اندرویدی برای ارتباطات و مکالمات، با شرط کانکت بودن به اینترنت در هر زمان و مکانی می‌توان با همه افراد جهان ارتباط بیشتری برقرار کرد. و دامنه دوستان خود را در زمینه‌های متفاوت به نحو چشمگیری افزایش داد و می‌توان از فرصت‌های علمی-تجاری در سراسر جهان استفاده بهتری داشت. برای مثال شما می‌توانید در Google Hangout و یا Linked in ثبت نام کنید.و بامعرفی رشته و مهارت خود، شاهد باشید که از سراسر جهان چه تعداد از افراد مشتاق کار و مهارت شما خواهد شد؛ و خواستار همکاری با شما هستند. که با تسلط نسبی به زبان فرصت‌های شغلی زیادی را برای خود فراهم خواهید کرد.

افراد چند زبانه
تدریس زبان

 

  1. دسترسی به اطلاعات روز دنیا

افراد چند زبانه بروزترین اشخاص در زمینه های متفاوت اطلاعاتی هستند.

از فرهنگ کشورها گرفته تا سایر مسایل .آیا می‌دانید که 54% وب سایتهای جهان انگلیسی زبان هستند و حدود یک میلیارد و 700 میلیون صفحه اینترنتی به زبان نگلیسی وجود دارد و یا 80% درصد ایمیلها به انگلیسی نوشته می‌شود و یا… خیلی از موارد دیگر. خب پرواضح است هر چه دامنه اطلاعات بیشتر باشد دسترسی ما را راحتر خواهدشد و از همه مهم‌تر از قافله به روز بودن جا نخواهیم ماند.

 

  1. مسافرت بدون نیاز به پاسپورت

افراد چند زبانه عاشق مسافرت هستند.

اگر شما زبان، می‌دانید از امروز پاسپورت شما به ویزای همه کشورها صادر شده است. چرا که می‌توانید بر روی مبل خود بنشینید و با مطالعه فرهنگ کشور مورد نظر،پیگیری اخبار داخلی ،تماشای برنامه‌های محلی آن‌ها باشید واحساس کنید که در آن کشور زندگی می‌کنید.

 

نکته:بی سواد کسی نیست که خواندن و نوشتن بلد نباشد ،بی سواد کسی هست که خود را با جهان به روز نکند.

به نظر من محمود پیرهادی تنها راه آپدیت بودن، دسترسی به اطلاعات روز دنیا است. و شرط آن هم فراگیری زبان بین اللملی است.

Related Posts

دیدگاه شما چیست؟

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Notify of