آموزشگاه زبان انگلیسی ارس

آموزشگاه زبان ارس

ما ادعا می کنیم بهترین آموزشگاه زبان غرب تهران هستیم.آموزشگاه زبان انگلیسی ارس شعبه بزرگسالان رنگین کمان (مرکز تخصصی زبان ویژه کودکان) به عنوان یکی ازبهترین آموزشگاه های آیلتس غرب تهران. ارائه دهنده ی دوره های نوین آموزشی زبان انگلیسی با تکیه و تاکید بر پیشرفت در مهارت شنیداری و مکالمه زبان انگلیسی و آماده سازی زبان آموزان به جهت شرکت در آزمون های آیلتس در قالب کلاس های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی. با بالاترین سطح کیفیت و بروزترین متد آموزشی روز دنیا (Aras Media Approach) می باشد.

وجه تمایز این آموزشگاه زبان انگلیسی، برخورداری از اساتید تحصیل کرده، مجرب و با انگیزه و همچنین محیط و امکانات آموزشی استاندارد و مناسب می باشد.
از اهداف اصلی آموزشگاه زبان انگلیسی ارس می توان به: آموزش تخصصی و کاربردی زبان انگلیسی، تیم ارزیابی پشتیبانی آموزشی و مشاوره صحیح، مستمر و منظم در تمامی مراحل آموزشی اشاره کرد. بهره گیری از تیم مدیریتی و آموزشی تحصیل کرده و با تجربه، توسعه و پایداری ارائه خدمات آموزشی در این آموزشگاه زبان انگلیسی را همگام با استاندارد آموزشی جهانی پیش برده و زمینه ی نخبه پرووری در این مرکز آموزشی را فراهم نموده است.

از ابتدا منابع و کتاب های آموزشی آموزشگاه زبان انگلیسی ارس همگی از بروزترین کتاب های آموزش انگلیسی روز جهانی و بر اساس سیستم آموزشی OXFORD ACADEMY کشور انگلستان بوده است و ادعا می کنیم بهترین آموزشگاه آیلتس غرب تهران هستیم.
آموزشگاه زبان انگلیسی ارس بر این باور است که آینده ی فرزندان این مرز و بوم در گرو آموزش صحیح و کارآمد می باشد. لذا با تکیه بر سابقه ی درخشان 10 ساله در حوزه ی آموزش زبان کودک (مرکز تخصصی زبان رنگین کمان) و بزرگسال. در راستای ارتقای سطح دانش هموطنان عزیز همواره گام مثبت بر می دارد.