بهانه ممنوع دریادگیری زبان های خارجی

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

دانلود اپلیکیشن زبان استپ محمود پیرهادی

بهانه ممنوع دریادگیری زبان های خارجی

با سلام به کاربران اپلیکیشن آموزش زبان استپ . امروز می خواهم در مورد بهانه گیری ممنوع  با شما صحبت کنم . یکی از عواملی که اکثر زبان آموزان از یادگیری زبان گریزان هستند یا بهتر بگویم دوست ندارند یاد بگیرند ، به دلیل بهانه هایی است که برای خود ایجاد میکنند . مثلا سن من بالا است ، از من گذشته است ، حالا زبان به چه درد من می خورد .

این موارد باعث می شودکه شما در مسیر یادگیری زبان به نتایج خوبی نرسید ، یعنی هر چقدر هم هزینه کنید ، هر کلاسی هم بروید ، هر دوره و سی دی هم تهیه کنید ، مطمئن باشید اگر بهانه داشته باشید به نتیجه خوبی نخواهید رسید . به نظر شما اگر بخواهیم بهانه ای در مسیر یادگیری زبان نداشته باشیم ، باید چکار کنیم ؟ تجربه من نشان داده است مهم ترین بهانه ، نداشتن هدف است . واقعا ما نمی دانیم به چه دلیل می خواهیم زبان یادگیریم .

بسیاری از دوستان می گویند ما می خواهیم زبان یاد بگیریم زیرا کلاس دارد یا اینکه همه زبان بلد هستند ما نیز بلد باشیم . این عوامل باعث می شود که روند زبان آموزی برای شما سخت بشود. به شما پیشنهاد میکنم، هدفتان دقیق و مشخص باشد ، یعنی بگویید من برای این دلیل می خواهم زبان یاد بگیریم . یک برگه آچار برداشته و برای خودمان دلیل های منطقی برای یادگیری زبان بنویسیم ، نه دلیل های احساسی .

این دلیل ها به شما کمک می کند هر زمان در مسیر یادگیری زبان خسته شدید ،  یک فید بَک بزنید ، یک نگاه به آن دلیل ها کنید. و با شور و اشتیاق به فراگیری زبان ادامه دهید.پس بهانه ممنوع .امیدوارم که زبان بخشی از زندگی شما  شود .

 

یک پرس مشاوره زبان با محمود پیرهادی در اپلیکیشن زبان استپ

 

 

 

 

 

نوشته های دیگر

محصولات تدریس زبان