دلیل منطقی برای یادگیری زبان

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
دلیل منطقی برای یادگیری زبان

دلیل منطقی برای یادگیری زبان

 

 

دوستان امروز می خواهم در مورد داشتن یک دلیل منطقی برای یادگیری زبان با شما صحبت کنم . اگر از اپلیکیشن وِیز یا مثلا گوگل مپ استفاده کردید ، وقتی که شما مقصد نهایی خود را مشخص می کنید ، اپلیکیشن هم زمان را به شما می دهد و از طرفی دیگر هم مسیرهایی که باید بروید را مشخص می کند . ولی اگر مقصد مشخص نشود نه زمان را به شما می دهد و نه آن راه هایی که شما می خواهید بروید را برای شما مشخص می کند . مقصد در آموزش زبان در اصل آن دلیل منطقی است که شما دارید . یک دلیل مثلا مهاجرت است . یک دلیل توسعه مهارت های فردی است .

و دلیل دیگر این است که یک مهارت زبانی به سایر مهارت های خود اضافه کنید و بتواند از هر متن و فایل صوتی و تصویری که بخواهد لذت ببرد . اصلا شاید هدفش هم مسافرت نباشد . یک نفر هم دلیلش قبول شدن در آزمون های رایج دانشگاهی و رسمی است . دلیل منطقی خودتان را پیدا کنید . وقتی دلیل را پیدا کردید ، مقصد شما مشخص است یعنی می دانیدکه مثلا من می خواهم از شهر ری به نیاوران بروم . خب وقتی که مقصد مشخص شد ، شما مطمئن باشید راه ها خود به خود به شما نشان داده خواهد شد .

کسی که می خواهد مسافرت کند ، مهاجرت کند ، قطعا منابعی که می خواهد استفاده کند یک مقدار  با کسی که برای توسعه مهارت های فردی استفاده می کند ،  فرق می کند . یا کسی که می خواهد کنکور کارشناسی ارشد یا دکترا شرکت کند . اصلا منابع آنها و مسیرشان با هم فرق می کند . پس قبل از یادگیری زبان حتما یک دلیل منطقی داشته باشیدکه در اصل مقصد شما هست . دوستانی را می شناسم که شاید ده ها میلیون تومان برای یادگیری زبان خرج کرده باشند اما یک بار به درستی مقصد خود را مشخص نکرده اند . می گوینددوست داریم مکالمه ما خوب شود ، خب برای چه می خواهید مکالمه شما خوب شود ؟

۴ تا دلیل بیاورید ! می گوینداگر بتوانی زبان انگلیسی صحبت کنی خیلی خوب است . متاسفانه تعدادی از آموزشگاه های زبان هم از این ناآگاهی ها سوء استفاده می کنند. ولی یک بار برای همیشه خودتان برای خودتان مقصد نهایی و دلیل منطقی را مشخص کنید ، آن موقع می توانید به نتایج خیلی خوبی برسید . من هم در خدمتتان هستم . می توانید با من در ارتباط باشید ، کمکتان خواهم کرد .

 همین الان تجربه خودتون رو در این مورد بنویسید.

با ارادت پیرهادی

نوشته های دیگر