اهمیت لهجه در یادگیری زبان انگلیسی

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آموزش زبان آموزان با محمود پیرهادی

اهمیت لهجه در یادگیری زبان انگلیسی

دانلود اپلیکیشن زبان استپ محمود پیرهادی

با سلام به کاربران اپلیکیشن آموزش زبان استپ . امروز می خواهم در مورد لهجه با شما صحبت کنم . موضوعی که باعث نگرانی بسیاری از زبان آموزان شده است. و متاسفانه برخی از آموزشگاه های زبان هم از این موضوع، کمال فرصت طلبی را انجام می دهند و می گویند حتما باید لهجه شما    Americanباشد و اصلا دوره های American accent  یا British accent می گذارند و اگر شما یک مقدار خارج از این لهجه ها صحبت کنید ، می گویند که اصلا انگلیسی شما افتضاح است ، زبان در اصل تعامل و interaction  است . ممکن است برخی از دوستان لهجه ی خوبی داشته باشند اما نتوانند یک interaction و communication  خوب داشته باشند .

و ممکن است بعضی ها لهجه بدی داشته باشند اما به راحتی می توانند ارتباط گیری خوبی داشته باشند . نمونه آن ، لهجه های متفاوت زبان انگلیسی است که در جهان وجود دارد . آفریقایی ها با یک لهجه ی خیلی افتضاح صحبت می کنند ، پاکستانی ها که بماند ، هندی ها که اصلا متوجه نمی شویم چه می گویند اما در حال صحبت کردن با همدیگر هستند .

پس یادمان باشد وسواس در لهجه نداشته باشیم که مانعی در یادگیری زبان ما بشود . اولویت ارتباط و تعامل برقرار کردن است و در مرحله بعدی تا می توانید فایل های صوتی American یا British  گوش دهید و مطمئن باشید خود به خود لهجه شما خوب خواهد شد. ولی وسواس در لهجه نداشته باشید .

نوشته های دیگر