کسب درآمد از تدریس زبان

کسب درآمد از تدریس زبان

۱ 

تأسیس آموزشگاه زبان آنلاین کاملاً رایگان

 

داستان تدریس زبان من

انگار دیروز بود مرداد سال ۱۳۸۵ که به علت اختلاف با مدیر آموزشگاه. حتی حاضر نبودم یک ثانیه در آموزشگاه موردنظر باشم؛ و از طرفی‌ام چون تازه ازدواج‌کرده بودم. خیلی نیازمند داشتن یک درآمد ثابت از تدریس زبان بودم. حتی آموزشگاه‌هایی که می‌رفتم. یک فرم درخواست جلوی من میزاشتن. بعد از پر کردن و دمو دادن. چون سطح زبانیم خوب بود معمولاً موردقبول آموزشگاه قرار می‌گرفتم؛ اما انقدر حق‌التدریس پایین بود. دوست نداشتم  در آموزشگاه تدریس کنم؛ اما  چاره چه بود. اول زندگی مشترک، مخارج بالا و عدم دسترسی به دوست و آشنایی که بتونه کمک چندانی کنه. مجبور بودم که  به دوست آشنا بسپارم که اگر کسی کلاس خصوصی خواست. من میتونم کمکش کنم با کمترین هزینه. مطمئنم شما هم. همین‌الان با این مشکل روبرو هستید؛ اما یک فرق اساسی بین زمان ما و زمان شما وجود دارِ. اونم اینه که حضور شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای نوین  شرایط خوبی را برای بازاریابی  تو هر زمینه‌ای فراهم کرده است. به همین خاطر چون خودم همیشه به دنبال راهکاری برای  حل این موضوع بودم. که چرا اساتید جوان و باسواد به علت عدم سابقه کاری، فرصت تدریس و آموزش نداشته باشند. به همین خاطر ایده آموزشگاه شخصی را مطرح کردم.

 

چگونه می‌توان آموزشگاه زبان شخصی داشت؟

فرض  کنید سیستمی وجود دارد؛ که شما بدون آنکه به آموزشگاه زبان بروید. در منزل به‌راحتی می‌توانید  محتوای زبانی را در اختیار علاقه‌مندان به یادگیری زبان قرار دهید و  بابت آن مبلغی دریافت کنید؛ و  حتی اگر آن‌ها نیازمند پرسیدن سؤالی از شما بودند. شما با دریافت یک حق‌التدریس توافقی به سؤالات آن‌ها پاسخ می‌دادید؛ و به‌راحتی کسب درآمد داشته باشید.

و از همه مهم‌تر، هیچ‌گونه محدودیت مکانی و زمانی نداشتید؛ یعنی به‌راحتی می‌توانستید. از هر جای جهان یک دانشجوی زبان داشته باشید. آیا به نظر شما، وجود  یک چنین آموزشگاه زبان  شخصی برای ما بسیار ارزشمند نیست.

 

سیستم همکاری در تدریس و فروش اپلیکیشن زبان استپ  چگونه است؟

پس از تائید از طرف تیم مشاوران زبان  محمود پیرهادی. یک کد تدریس برای شما در نظر گرفته می‌شود؛ که هر وقت هرکسی در هر زمان و مکانی با کد شما یکی از دوره‌های اپلیکیشن  زبان استپ  را خریداری کند. سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغی را برای شما به‌عنوان حق‌التدریس و پورسانت در نظر می‌گیرد.

 

 

به ازای هر فروش چه درصدی به من تعلق می‌گیرد؟

درصد همکاری در هر فروش بین ۳۰ تا ۵۰ درصد می‌باشد. که متناسب با نوع همکاری و میزان فعالیت شما این درصد برای شما در نظر گرفته می‌شود.

 

مبالغ کی و چگونه به‌حساب من واریز می‌شود؟

حداقل مبلغ واریزی ۵۰ هزار تومان است. باید صبر کنید تا سود شما به این عدد برسد. پس از اعلام درخواست واریز مبلغ توسط خود شما چنانچه کل سود شما به ۵۰ هزار تومان رسیده باشد به کارت معرفی‌شده از طرف شما واریز خواهد شد.

آیا این سیستم همه کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی محمود پیرهادی را هم شامل می‌شود؟

بله. همکاری درفروش شامل دوره‌ها و کارگاه‌ها هم می‌شود.

 

آیا ما دوره‌های فروش آنلاین را می‌بینیم

بله بعد از تائید یک فایل آموزشی برای شما ارسال می‌شود. که طبق آن می‌توانید شروع به فعالیت کنید.

سیستم همکاری درفروش برای چه کسانی مناسب می‌باشد؟

  1. این سیستم برای همه افرادی که نسبتاً به زبان تسلط کافی دارند؛ اما به هر دلیلی شرایط حضور در آموزشگاه برای آن‌ها جهت تدریس زبان وجود ندارد.
  2. آموزشگاه و اساتید زبانی که در حال حاضر کلاس دارند. علاوه بر محتوای که در کلاس‌ها و آموزشگاه‌ها تدریس می‌کنند. قصد دارند یک محتوای کمک‌آموزشی در اختیار زبان آموزان قرار دهند؛ که این کار دو فایده برای آن‌ها دارد. الف: ارتقاء سطح علمی زبان آموزان. ب: کسب درآمد از محتوایی که معرفی می‌کنند.

چگونه بدون حضور در آموزشگاه زبان از تدریس و فروش محتوای زبانی کسب درآمد داشته باشیم.

اگر من اپلیکیشن زبان استپ  را در اختیار زبان‌آموز قرار دهم. و از طرفی با او  کلاس زبان داشته باشم. آیا باید درصدی را به تیم شما پرداخت کنم؟

خیر به‌هیچ‌وجه. فقط ما در درصد فروش اپلیکیشن با شما شریک هستیم. داشتن هرگونه فعالیت زبانی دیگر به خود شما مربوط است.

 

 

انتظارات تیم اپلیکیشن زبان استپ از همکاران

علاقه به تدریس زبان انگلیسی

داشتن حداقل سطح متوسطه زبان

آشنایی با شبکه‌های اجتماعی

 

 در انتخاب همکار چه چیزهایی اهمیت دارد؟

جنسیت: مهم نیست

سن: حداقل ۱۶ سال باشد

مدرک تحصیلی: مهم نیست

 

همین‌الان می‌خواهم همکار محمود پیرهادی بشوم. مراحل کار چگونه است؟

کلمه مدرس زبان را به شماره تلگرام  یا اس ام اس ۰۹۳۷۹۷۹۷۴۲۸ ارسال کنید. در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود.